Koop je deze stof, ontvang dan gratis PDF W27 (zomerjurk dames) erbij! Deze mailen wij handmatig, dus hou je mailbox in de gaten :)
Het aantal Ansje Punten dat je voor dit product ontvangt is
0
Beschrijving
Katia - African Chalis RAYON CHALIS VISCOSE
Koop je deze stof, ontvang dan gratis PDF W27 (zomerjurk dames) erbij! Deze mailen wij handmatig, dus hou je mailbox in de gaten :)
De Rayon African Chalis stof van Katia Fabrics is een prachtige keuze voor je meest creatieve naaiprojecten. Deze stof is gemaakt van 100% viscose en wordt gekenmerkt door zijn zachtheid en lichte drapering voor een fris en comfortabel gevoel tegen de huid. Met zijn gedurfde Afrikaanse patroon in neutrale en warme tinten is Rayon African Chalis perfect voor het maken van verschillende kledingstukken zoals jurken, blouses en rokken. De zachte en vloeiende textuur maakt het de ideale keuze voor dameskleding en voegt een vleugje exotisme en comfort toe aan je creaties. Ontdek de naaipatronen voor vrouwen en meisjes in de naaimagazines van Katia Fabrics en de instructies die online beschikbaar zijn op Katia.com. Met de viscose stof Rayon African Chalis wordt elk kledingstuk dat je naait een uniek en levendig kunstwerk.
Wasvoorschrift
Stoffen niet in de week of water laten staan
koud wassen
Geen droger
Geen wasverzachter
Wassen met gelijke kleuren
Geen bleekmiddel
De stof kan krimpen, voorwassen wordt altijd geadviseerd.
Strijken op de juiste stand passend bij de stof.
Tip: Een scheutje natuurazijn in je wasverzachter vakje beschermt de kleuren en maakt je was lekker zacht.
Algemene shop info
- Stoffen en fournituren zijn per 10cm of per stuk geprijsd, tenzij specifiek anders aangegeven
- Kleuren kunnen afwijken op je beeldscherm. Bij twijfel over een match vraag het ons en we denken mee.
- Je kunt stofstalen eenvoudig kopen via de knop, dit zijn kleine stukjes van max 5x10cm. Wil je een groter stuk bestel dan 1stuk/10cm stof.
- Op maat geknipte stoffen/fournituren kunnen niet geretourneerd worden.
- Wij verzenden ma-di-don-vrij!
- Bij verzenden maken we gebruik van gerecyclede materialen of hergebruiken we (schone) doosjes.
- De stoffen en fournituren worden verpakt in kraftpapier.
- Vragen over je bestelling? Bel/app 06-22182827of mail info@ansje.eu.
- Ansje bezoeken, dat kan buiten de lestijden om. App of bel voor dag/tijd.