Welkom
Hallo, als je inlogt kun je een wensenlijstje bijhouden, je bestellingen zien en nog veel meer!
Je hebt het minimaal aantal bereikt
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Altijd al een spijkerbroek willen maken? Maar zie je op tegen het maken van een rits of het doorstikken? Dan is deze workshop iets voor jou!
Workshop: ‘Maak alle onderdelen van een spijkerbroek als een pro!’ 10-17 uur Deze workshop is voor iedereen die al kan naaien, je hoeft geen gevorderde naaister te zijn, maar voor het maken van een spijkerbroek heb je toch zeker wel een basis aan naai-ervaring nodig. Tijdens de workshop gaan we aan de slag met de fijne kneepjes van een spijkerbroek maken. Je leert:
Je kunt gebruik maken van een speciale ansje kortingscode voor de workshop waarbij je 10% korting krijgt op stoffen en fournituren vooraf en op de dag zelf. We verzorgen die dag een lekkere verse vega soep naast de koffie/thee versnaperingen. Neem wel zelf je boterhammetjes mee :)
Bij annulering is er geen restitutie, wel gaan we op zoek naar vervanging en mocht dit nog lukken dan kunnen we een tegoedbon geven.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.